augsa_zila.jpg

facebookLogo.png

english_.jpg(318x159)

MĀCĪBU SĀKUMS

Aicinām visus profesionālās ievirzes izglītības programmas „Vizuāli plastiskā māksla" 1. - 7.kursa audzēkņus uz pirmo 2015./2016.mācību gada tikšanos 5.septembrī plkst.12.00 jaunajā skolas ēkā Jaundubultos!

Adrese:
Strēlnieku pr.30, liters 1,
Jūrmala, LV-2015

SKOLIŅAS SĀKUMS

PIRMSSKOLAS vecuma bērniem (3 - 6 gadīgie)

1.SEPTEMBRĪ pirmā 2015./2016. mācību gada tikšanās jaunajā skolas ēkā Jaundubultos!Līdzi ņemam kādu našķi, ar kuru iepriecināt sevi un citus!

Plkst. 12.00 - latviešu grupām,

plkst. 14.00 - mazākumtautību grupām.

Pulcēšanās skolas pagalmā!

Adrese:

Strēlnieku prospekts 30, liters 1,

Jūrmala, LV - 2015

MELNBALTS

Skolas Jaunajā izstāžu zālē atklāta izstāde MELNBALTS. Izstādē apskatāmi talantīgo skolas audzēkņu radošie darbi, kas radīti gan senāk, gan pavisam nesen. Apkopoti MELNBALTIE darbi, kas tapuši apgūstot nodarbībās Vizuāli plastisko mākslas programmu. Darbos izmantotas grafikas un glezniecības tehnikas, māls, porcelāns un tā apgleznošana. Veidota optiskā māksla, skatuves scenogrāfija, iepakojuma dizains un maskas. Izstādē piedalās piecdesmit viens audzēkņu darbs.

Noslēguma darbu aizstāvēšana un izlaidums jaunajā skolā

6. jūnijā jaunajās Mākslas skolas telpās notika JMS  7. kursa audzēkņu noslēguma darbu aizstāvēšana un svinīga apliecību saņemšana.

Šī gada noslēguma darbi tematiski bija veltīti Jūrmalas pilsētai tās jubilejas gadā. Darbi, veidoti daudzveidīgās tehnikās - gan tradicionālās, gan netradicionālās - pārstāvēja gan tēlojošās, gan dekoratīvās mākslas un dizainu. Līdzās zīmējumam, glezniecībai, keramikai, tekstilam šogad veiksmīgi pārstāvēta arī arī porcelāna apgleznošana, darbi filcēšanas tehnikā, kas pārtapuši  grāmatas ilustrācijās. Starp veiksmēm arī  kalendārs, žalūzija par Jūrmalas vēsturisko logu tēmu, reklāmas baneris, suvenīru komplekts un daudzi citi darbi, kuri priecēja ar radošu izdomu, mākslinieciskām un tehniskām kvalitātēm, lielu ieguldītā darba apjomu.

Jūrmalas Mākslas skolas atklāšana

Panākumi starptautiskā konkursā