http://www.jurmala.makslasskola.lv/lv/ JMS - Par skolu
augsa_zila.jpg

Starptautiskais XIV Vizuālās mākslas konkurss "Es dzīvoju pie jūras" 2015

Šeit vari atrast dažas spēles....

Kurp doties kopā ar vecākiem

Par skolu

facebookLogo.png

english_.jpg(318x159)

XIV Starptautiskais Vizuālās mākslas konkurss "Es dzīvoju pie jūras" noslēdzies!

Es_dzivoju_pie_juras_m.gif(100x141)unesco_logo_lv_m.jpg(459x140)

2015. gada 13.martā plkst. 13.00 LĪVU AKVAPARKĀ  (Viestura iela 24, Jūrmala) notiks konkursa laureātu apbalvošana un konkursa labāko darbu izstādes atklāšana.

Visi konkursa  dalībnieki, kas iesūtījuši savus darbus un viņu skolotāji šajā atklāšanas dienā sākot no plkst 13.00 varēs baudīt Akvaparka ūdens priekus par 5 EUR trīs stundas!

Konkursa rezultāti (docx):

Konkursa rezultāti (doc)

Skatīt galeriju:

Aicinām piedalīties XIV Starptautiskajā Vizuālās mākslas konkursā "Es dzīvoju pie jūras"!

Es_dzivoju_pie_juras_m.gif(100x141)unesco_logo_lv_m.jpg(459x140)

Šī gada tēma: "Atpūta pie jūras". XIV Starptautiskajam Vizuālās mākslas konkursam "Es dzīvoju pie jūras" ir piešķirta UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas patronāža.

Par konkursu:

Konkursa nolikums:

Sveicam mūsu skolas skolotāju Antonu Vaivodu ar Cimzes balvas piešķiršanu!

2014. gada 20. novembrī  Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā Rīgā notika Kultūras ministrijas apbalvojuma pasniegšana kultūrizglītības nozares talantīgākajiem audzēkņiem un viņu skolotājiem. Pasākumā tika pasniegta arī Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) šogad iedibinātā Cimzes balva.  Ar pirmo Cimzes balvu tika godināti divi izcili kultūrizglītības pedagogi - Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas klavierspēles pedagoģe Ilze Treija un Jūrmalas Mākslas skolas skolotājs, direktora vietnieks izglītības jomā Antons Vaivods. (http://www.lnkc.gov.lv)

Lasīt vairāk:

Skatīt video:

Ēģiptes starptautiskais konkurss

JMS audzēkņi guvuši izcilus panākumus Starptautiskajā Vizuālās mākslas konkursā "Ēģipte pasules bērnu acīm". Konkursu organizē Ēģiptes Kultūras ministrijas Kultūras sakaru departaments, tas notiek Gizā - vietā, kur atrodas vēsturiskās grandiozās piramīdas. Zelta medaļas saņēma Sofja Vorkele un Laura Friša, sudraba medaļas - Timofejs Vlasovs, Jeļizaveta Porotskaja un Roberts Štāls. Skolotājs Antons Vaivods.

Stundu saraksts

5 apmeklētāji