http://www.jurmala.makslasskola.lv/lv/ JMS - Par skolu
augsa_zila.jpg

Starptautiskais XIV Vizuālās mākslas konkurss "Es dzīvoju pie jūras" 2015

Šeit vari atrast dažas spēles....

Kurp doties kopā ar vecākiem

Par skolu

facebookLogo.png

english_.jpg(318x159)

Jūrmalas Mākslas skolas atklāšana

Audzēkņu uzņemšana 2015./2016. mācību gadam

Kultūras ministrijas balva 2015

Sveicam Sofju Vorkeli un viņas skolotāju Antonu Vaivodu ar Kultūras Ministrijas balvas saņemšanu!

30. aprīlī Latvijas Mūzikas akadēmijā jau 17. reizi Kultūras ministrijas balva tika pasniegta kultūrizglītības nozares talantīgākajiem audzēkņiem un viņu skolotājiem. Šogad Atzinības rakstu un naudas balvu saņēma 38 audzēkņi un 40 pedagogi no 17 mākslas un mūzikas skolām.

Profesionālās ievirzes izglītības Valsts konkurss zīmēšanā

Jms audzēkņi , kā katru gadu, arī šogad piedalījās Profesionālās ievirzes izglītības Valsts konkursā. Šogad tā tēma bija "Kustība zīmējumā" un tas bija saistīts ar mācību priekšmetu Zīmēšana.

Uz konkursa 2. kārtu, kas notika Bolderājas Mākslas un mūzikas skolā, tika izvirzīti audzēkņi Rebeka Lilienfelde (skolotāja Inga Freiberga), Laura Friša, Anastasija Pjatničuka (skolotāja Laima Akmentiņa), Laima Lauriņa, Viktorija Ozoliņa (skolotājs Antons Vaivods). Anastasija Pjatničuka konkursā saņēma atzinību par veiksmīgu izpētes zīmējumu.

Panākumi starptautiskā konkursā

Panākumus Starptautiskajā Vizuālās mākslas konkursā Samārā, (Krievija), guvuši JMS audzēkņi Jelizaveta Porotskaja - 3. vieta, Sofja Vorkele - 1. vieta (skolotājs Antons Vaivods), Elizabete Dārta Jēkabsone - 1. vieta (skolotāja Laima Akmentiņa).

Panākumi Starptautiskajā konkursā Baltkrievijā.

Starptautiskajā konkurā "Savā zemē" Baltkrievijā diplomu ieguva Jms audzēkne Laima Lauriņa, atzinības - Arina Komarova, Jelizaveta Kovilova, Aleksandrs Kuziščins, Emma Molozanova, Jekaterina Tolmačova, Anna Uvarova (skolotājs Antons Vaivods). Konkursā piedalījās 13 257 bērnu un jauniešu darbi no 34 valstīm.

XIV Starptautiskais Vizuālās mākslas konkurss "Es dzīvoju pie jūras" noslēdzies!

Es_dzivoju_pie_juras_m.gif(100x141)unesco_logo_lv_m.jpg(459x140)

2015. gada 13.martā plkst. 13.00 LĪVU AKVAPARKĀ  (Viestura iela 24, Jūrmala) notiks konkursa laureātu apbalvošana un konkursa labāko darbu izstādes atklāšana.

Visi konkursa  dalībnieki, kas iesūtījuši savus darbus un viņu skolotāji šajā atklāšanas dienā sākot no plkst 13.00 varēs baudīt Akvaparka ūdens priekus par 5 EUR trīs stundas!

Konkursa rezultāti (docx):

Konkursa rezultāti (doc)

Skatīt galeriju:

Aicinām piedalīties XIV Starptautiskajā Vizuālās mākslas konkursā "Es dzīvoju pie jūras"!

Es_dzivoju_pie_juras_m.gif(100x141)unesco_logo_lv_m.jpg(459x140)

Šī gada tēma: "Atpūta pie jūras". XIV Starptautiskajam Vizuālās mākslas konkursam "Es dzīvoju pie jūras" ir piešķirta UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas patronāža.

Par konkursu:

Konkursa nolikums:

Sveicam mūsu skolas skolotāju Antonu Vaivodu ar Cimzes balvas piešķiršanu!

2014. gada 20. novembrī  Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā Rīgā notika Kultūras ministrijas apbalvojuma pasniegšana kultūrizglītības nozares talantīgākajiem audzēkņiem un viņu skolotājiem. Pasākumā tika pasniegta arī Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) šogad iedibinātā Cimzes balva.  Ar pirmo Cimzes balvu tika godināti divi izcili kultūrizglītības pedagogi - Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas klavierspēles pedagoģe Ilze Treija un Jūrmalas Mākslas skolas skolotājs, direktora vietnieks izglītības jomā Antons Vaivods. (http://www.lnkc.gov.lv)

Lasīt vairāk:

Skatīt video:

Ēģiptes starptautiskais konkurss

JMS audzēkņi guvuši izcilus panākumus Starptautiskajā Vizuālās mākslas konkursā "Ēģipte pasules bērnu acīm". Konkursu organizē Ēģiptes Kultūras ministrijas Kultūras sakaru departaments, tas notiek Gizā - vietā, kur atrodas vēsturiskās grandiozās piramīdas. Zelta medaļas saņēma Sofja Vorkele un Laura Friša, sudraba medaļas - Timofejs Vlasovs, Jeļizaveta Porotskaja un Roberts Štāls. Skolotājs Antons Vaivods.

Panākumi starptautiskā konkursā

Stundu saraksts